Atrium Nieruchomości

Atrium Skup Nieruchomości

W dziedzinie nieruchomości i o branży nieruchomości wiemy praktycznie wszystko. Dlatego też jesteśmy przekonani że każdy problem finansowy jest tylko przejściowym i krótkotrwałym kłopotem, o ile tylko podejdzie się do niego w odpowiedni sposób. Jak dotąd udało nam się z powodzeniem zrealizować dziesiątki umów związanych z finansami oraz ze sprzedażą mieszkań oraz innych nieruchomości.

Jesteśmy prężnie działającym zespołem inwestycyjnym, który umożliwia ponowne uzyskanie płynności finansowej praktycznie każdemu Klientowi. Kupujemy nieruchomości za gotówkę, bazą transakcji jest cena rynkowa. Klient otrzymuje swoje pieniądze natychmiast po jej sfinalizowaniu.

Skup nieruchomości odbywa się na podstawie kompleksowej wyceny – Oprócz niej nasi eksperci sprawdzają stan prawny nieruchomości, jeżeli jest on niewyjaśniony albo skomplikowany staramy się aby go uregulować na korzyść naszego Klienta. Dzięki takiemu podejściu każdy ma możliwość sprawnie i wygodnie sprzedać dom, działkę, mieszkanie albo inne nieruchomości i rozwiązać swoje problemy finansowe tak jak w ubiegłych latach uczyniły dziesiątki Klientów naszej firmy na terenie całego kraju.

Sprzedaż mieszkania od ręki? Koniecznie skontaktuj się z nami, gwarantujemy kompleksowe wsparcie w dopięciu wszelkich formalności.

Nasza oferta jest dedykowana do każdego właściciela nieruchomości w Polsce. Posiadasz dom, garaż, lokal albo działkę? Nosisz się z zamiarem zamieszczenia ogłoszenia „sprzedam mieszkanie”? zespół naszych ekspertów obsługuje oferty sprzedaży mieszkań znajdujących się we wszystkich województwach, od dużych miast po małe miejscowości i wsie. Płacimy w gotówce „na rękę” albo przelewem na ustalone konto z zastrzeżeniem, że transfer środków dociera do odbiorcy w ciągu 24 godzin od podpisania umowy kupna-sprzedaży. Ze względu na to, że obsługa ofert sprzedaży nieruchomości jest w wykonaniu naszej firmy działaniem kompleksowym zajmujemy się większością kwestii formalnych, łącznie z zagwarantowaniem obsługi prawnej transakcji i obecnością notariusza przy podpisywaniu umowy.

Posiadamy szerokie doświadczenie, wiele pomyślnie zakończonych transakcji za sobą i pochlebne opinie zadowolonych Klientów – zarówno osób prywatnych jak również firm. Każdą osobę, która jest zainteresowana naszą strategią zachęcamy do skontaktowania się z nami i zaznajomienia się z innymi warunkami na jakich odbywa się skup mieszkań.

Sprzedaż zadłużonych nieruchomości pozwala pozbyć się zarazem długów i kłopotów z płynnością finansową. Nie jest łatwo sprzedać nieruchomość w celu wyjścia z zadłużenia, ale czasami to najlepsze wyjście z sytuacji. Nie chodzi też o to, by sprzedać swoje miejsce zamieszkania – osoby zadłużone w wielu przypadkach posiadają inne nieruchomości, albo udziały w nieruchomościach, chociażby będąc współwłaścicielami działki budowlanej, albo też innego kawałka ziemi. Może to być również zrujnowany dom, na którego remont brakuje środków, czy też mieszkanie po pożarze na sprzedaż. Dla naszej firmy każda nieruchomość posiada wartość, nawet zniszczona, zaniedbana, czy też zadłużona. A dla większości Klientów jesteśmy jedynym kupcem, który decyduje się na szybką transakcję i od razu płaci gotówką – 100% ceny rynkowej nie biorąc żadnej prowizji!

Nazwa firmy: Atrium Nieruchomości

Adres: ul. Jagiellońska 90/8, 70-437, Szczecin, zachodniopomorskie

Telefon: 535 409 596

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 09.11.2020